Kurs angielskiego dla firm

W naszej firmie któregoś dnia nastąpiły ogromne zmiany. Zmienił się cały zarząd, ponieważ część pracowników została oddelegowana do innych działów. Firma się rozrosła i zaczęliśmy też pracować za granicą. Pytano się, kto z nas chciałby na stałe przenieść się do zagranicznej filii i w sumie stwierdziłam, że chętnie bym wyjechała. Tutaj nic mnie nie trzymało.

Szybkie kursy dla firmy

kurs języka angielskiego dla firm - KrakówJednak żeby wyjechać musieliśmy odbyć specjalistyczny kurs języka angielskiego dla firm – Kraków, ponieważ pracowalibyśmy bezpośrednio z zagranicznymi klientami. Taki kurs nie miał nic wspólnego z nauką w szkole. Był o wiele bardziej zaawansowany i zawierał wszystkie niezbędne biznesowe zwroty i terminy. Nie wiedziałam, czy podołam, a od tego zależało to, czy będę mogła wyjechać czy nie. Bowiem brali tylko osoby, które pozytywnie przejdą kurs i będą mieli najlepszą ocenę z testu końcowego. Była to dla mnie ogromna szansa więc uczyłam się z ogromnym zaangażowaniem. Przydzielono dla każdego nas materiały z angielskim w biznesie, żebyśmy mogli korzystać z tego i na zajęciach i uczyć się w domu. Stwierdziłam, że ta książka będzie dla mnie jak guru, nie będę się z nią rozstawała. Lektorzy objaśniali nam wszystkie twierdzenia i symbole po angielsku, żebyśmy mogli się bez problemu dogadać. To było bardzo intensywne szkolenie i zajęło mi sporo czasu. Nie miałam już na nic siły, gdy wracałam wieczorami do domu. No ale opłacało się to, ponieważ mogłam się wiele nauczyć.

Gdy przyszedł cza egzaminu końcowego bardzo się denerwowałam. Nie spałam w nocy dzień przed testem, bo się uczyłam. Tak bardzo zależało mi na jak najlepszym wyniku. Z drżącą ręką zobaczyłam na pytania. I wiecie co? Udało mi się zdać i miałam nawet najwięcej punktów spośród nas. Mogę zacząć moją nową przygodę.

Close Menu